خوراک پرنده دام میش بز اسب بره


تاریخ انتشار:مهر 05، 1398 استان : اصفهان منطقه:باغ ملی

پودر خرما خشک شده بدون ذره ایی کپک زدگی و نم #کاملا ارگانیک# #کمک به گوشت و شیردهی# #منبع انرژی و پروتئین ارزان حتی بیشتر از جو و ذرت# #دارای فسفر,منیزیم,پتاسیم,کلسیم,اهن,منگنز,روی,مس# #کمک بهینه به مدیریت آخور و دور ریزی کاه به دلیل چسبندگی به کاه و نماندن کاه در کف آخور# #کمک به نگه داشتن دام بعد از زایمان و بره زایی# #کمک به گوشت دهی پرواربندی ها تضمینی # #اجازه نمیده رمق گوسفند تو شیردهی گرفته بشه# #قیمت به صرفه و اقتصادی# #به دلیل طبع گرم مناسب برای زمستان# #گونی کرده و اماده# #تحویل در شهرضا درب دامداری رایگان # #بقیه جاها با احتساب کرایه وانت ویا بارگیری توسط خودتان # ###به دلیل افزایش کرایه ها از اول مهر به صرفه است که خودتون تشریف بیارید و بار و ببرید. #در وزن کم و تناژ موجود است,ارسال به همه جای کشور# #قیمت مقطوع کیلو ۱۰۰۰ ت مقطوع اطلاعات بیشتر و مشاوره توسط مهندس رحیمی 09120435170 فقط زنگ بزنید لطفا یا چت دیوار پیام بدید. کرایه برای شهرستان های مختلف متغییر است.

قیمت : 1,000 تومان

اطلاعات تماس


  • تلفن تماس : 091204351706

  • ایمیل :

آگهی های مشابه


Image

جوجه زینتی

اردیبهشت 26، 1399

اصفهان-ملک شهر

قیمت : 15,000 تومان

Image

توله میکس هاسکی و ژرمن شپرد

آذر 15، 1398

اصفهان-نطنز

قیمت : 500,000 تومان

Image

خوراک پرنده دام میش بز اسب بره

مهر 05، 1398

اصفهان-باغ ملی

قیمت : 1,000 تومان

Image

سگ اشپیتز

اردیبهشت 24، 1398

اصفهان-مولوی

قیمت : 1,000,000 تومان

هشدار های پلیس فتا!!  • 1 :از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.
  • 2 :اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد.
  • 3 :هرگز پیش از دریافت کالا هزینه‌ای پرداخت نکنید.

  • 4 :در صورت امکان، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید.

قفس سامانه تخصصی آگهی خرید و فروش حیوانات وپرنده
شما می توانید با استفاده از نرم افزار قفس حیوانات و پرنده مورد نظر خود را بفروشید و یا بخرید فروشندگان می توانند ازحیوانات و پرنده خود عکس بگیرند و همراه با توضیحات به صورت کاملا رایگان آگهی خود را در اپلیکیشن قفس ثبت کنند تا در کمترین زمان خریدار را پیدا کنند . و همچنین خریداران می توانند با مراجعه به اپلیکیشن و انتخاب استان و دسته مورد نظر خود حیوانات وپرنده دلخواه خود را پیدا کرده و با صاحب آن ارتباط برقرار کنند .